Keyvisual Verein
deneyimli. kalifiye.
ilgili.

Kassel'deki ekibimiz

Die Mitarbeiter der Verwaltungsstelle des Lohnsteuerhilfeverein Fuldatal

Bayan Petra Erk
Yönetim kurulu başkanı

Tel. (0561) 70 75 75
E-Mail: info@lohi-fuldatal.de


Bayan Susanne Klement
Üyelik yönetimi
İhbar servisi
 

Tel. (0561) 70 75 772
E-Mail: s.klement@lohi-fuldatal.de


Bayan Petra Jakob
Danışmanlık merkezi yönetimi
Onay işlemi
Controlling
 

Tel. (0561) 70 75 762
E-Mail: jakob@lohi-fuldatal.de


Bayan Christiane Paul
Üye danışmanlığı
İhbar servisi

Tel. (0561) 70 75 773
E-Mail: paul@lohi-fuldatal.de

Bay André Rosenberger
Yönetim kurulu üyesi

Tel. (0561) 70 75 768
E-Mail: rosenberger@lohi-fuldatal.de


Bayan Regina Hopf
Danışmanlık merkezi yönetimi
Sipariş ve form servisi
Başvurular

Tel. (0561) 70 75 760
E-Mail: hopf@lohi-fuldatal.de


Bay Björn Klement
EDV, Pazarlama
Eğitim
ZVL Sertifikalandırma
İhbar servisi

Tel. (0561) 70 75 770
E-Mail: klement@lohi-fuldatal.de


Bayan Carina Erk
Pazarlama
İletişim

Tel. (0561) 70 75 769
E-Mail: c.erk@lohi-fuldatal.de

Danışman arama

Ülke genelinde 300 den fazla danışman hizmetinizdedir.

Avantajlarınız

Lohnsteuerhilfeverein Fuldatal e.V. üyesi olun ve bizim tecrübelerimizden faydalanın.

İletişim

Sorularınız mı var? Bizi aradığınızda tüm sorularınıza beraber çözüm buluruz.

Hizmet numaramız

0561 - 70 75 75