Keyvisual Verein
Doświadczenie. Kwalifikacje.
Zaangażowanie.

Nasz zespół w Kassel

Die Mitarbeiter der Verwaltungsstelle des Lohnsteuerhilfeverein Fuldatal

Pani Petra Erk
Prezes zarządu

tel.: (0561) 70 75 75
e-mail: info@lohi-fuldatal.de


Pani Susanne Klement
Zarządzanie członkami
Monitowanie
 

tel.: (0561) 70 75 772
e-mail: s.klement@lohi-fuldatal.de


Pani Petra Jakob
Zarządzanie placówkami doradczymi
Procedura dopuszczeniowa
Controlling
 

tel.: (0561) 70 75 762
e-mail: jakob@lohi-fuldatal.de


Pani Christiane Paul
Obsługa członków
Monitowanie

tel.: (0561) 70 75 773
e-mail: paul@lohi-fuldatal.de

Pan André Rosenberger
Zarząd

tel.: (0561) 70 75 768
e-mail: rosenberger@lohi-fuldatal.de


Pani Regina Hopf
Zarządzanie placówkami doradczymi
System zamówień i formularzy
Aplikacje

tel.: (0561) 70 75 760
e-mail: hopf@lohi-fuldatal.de


Pan Björn Klement
EPD, marketing
Szkolenia
Certyfikacja ZVL
Monitowanie

tel.: (0561) 70 75 770
e-mail: klement@lohi-fuldatal.de


Pani Carina Erk
Marketing
Komunikacja

tel.: (0561) 70 75 769
e-mail: c.erk@lohi-fuldatal.de

Wyszukiwanie doradców

Ponad 300 doradców do Twojej dyspozycji na terenie całej federacji.

Twoje korzyści

Zostań członkiem Lohnsteuerhilfeverein Fuldatal e.V. i korzystaj z naszego doświadczenia.

Kontakt

Masz jakieś pytania? Czekamy na Twój telefon i chętnie wspólnie wyjaśnimy wszelkie kwestie.

Nasze infolinie

0561 - 70 75 75